Stavební pozemek, 24154m²

Prodáno
Prodej
Lhota pod Libčany, Hradec Králové

Nabízíme k prodeji soubor dvou pozemků o celkové výměře 24.154 metrů čtverečných v obci Lhota pod Libčany vzdálených 10 min. jízdy od města Hradec Králové. Nabízené pozemky se nacházejí na okraji obce s veškerou občanskou vybaveností.

 

Část nabízeného pozemku o výměře 11.512 metrů čtverečných je územním plánem obce určena k výstavbě rodinných domů. Zbylá část o výměře 12.642 metrů čtverečných je vedena jako zemědělská půda a v současné době na ni nelze stavět. Na pozemku se nacházejí stavby, které je možné využít nebo zbourat a získat tak další plochu pro budoucí parcely.

Díky možnosti výstavby rodinných domů je pozemek vhodný pro developera a následné zasíťování a rozparcelování. Součástí prodeje je i zpracovaná zastavovací studie, která znázorňuje možnost realizace až deseti parcel.

 

Pozemky jsou přístupné z veřejné komunikace. Inženýrské sítě se nacházejí na pozemku. V obci se nachází základní i mateřská škola, potraviny aj. Přímo před nabízenými pozemky je umístěna autobusová zastávka.

 

Další podrobnosti sdělíme případným zájemcům při osobním jednání.

 

Plocha pozemku 24154 m²
Umístění nemovitosti Okrajová část obce

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace