Správa nemovitostí

Jste vytížený majitel nemovitosti a její správa a údržba vám přidělává práci a starosti? Svěřte ji do rukou profesionálů ze společnosti Real Blue, kteří plnohodnotně zajistí její bezproblémový provoz včetně drobných oprav a běžné údržby. Námi spravovaná nemovitost vám zajistí menší výpadky z nájemného a větší příjmy z pronájmu. Vaše nemovitost se tak stane rentabilnější a to pro vás zcela bezpracně.

  • Zajištění stálého pronájmu a pravidelného příjmu z vašich prostor

  • Běžné i větší opravy nemovitostí

  • Pravidelná kontrola a garance vrácení nemovitosti v původním stavu

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Správa nemovitostí pro zaneprázdněné majitele

Nabídka společnosti Real Blue zahrnuje i mnohostrannou péči o vaši nemovitost. Nemáte-li dostatek času na potřebnou agendu, kterou dům vyžaduje, nebo i na služby, které nájemníci očekávají, s důvěrou se na nás obraťte. Postaráme se i o dohled nad nebytovými objekty, kancelářemi, či sklady a dalšími nemovitostmi.

 

Obsazení domů a bytů

Postaráme se o obsazenost bytových domů, administrativních budov a bytů tak, aby jejich majiteli přinášely očekávaný pravidelný příjem bez zbytečných starostí. Majitele nemovitosti můžeme zastoupit u místních úřadů, poskytovatelů služeb a SVJ, či při předávání prostor novým nájemcům. Nájemníky si vždy před předáním bytu a uzavřením nájemní smlouvy důkladně prověříme. Dbáme ale i na spokojenost nájemníků, jejich případné problémy nebo požadavky řešíme vždy operativně v nejbližším možném termínu.

 

Základní údržba domu

Zahrnuje běžnou technickou údržbu a úklidové služby. Společnost Real Blue působící v Pardubicích zajistí běžnou údržbu každé nemovitosti vždy spolehlivě, k vaší stoprocentní spokojenosti. Nabídku služeb doplňuje navíc pravidelná kontrola stavu nemovitostí. Díky tomu můžeme majiteli garantovat návrat jeho nemovitosti v původním stavu.

 

Zajištění větších i menších oprav

Specialisté z Real Blue posoudí stav vaší nemovitosti a v případě zjištění nedostatků či závad závažnějšího charakteru informují vlastníka s návrhem opatření a postupu oprav pro její bezproblémový provoz. V nezbytném případě doporučí i rekonstrukci nemovitosti.

 

Kolik správa nemovitosti stojí

Z každého vybraného měsíčního nájemného si účtujeme od 10% v závislosti na daném typu nemovitosti. Kontaktujte nás a rádi Vám vytvoříme individuální nabídku na míru Vašich potřeb.

Od roku 2016 se staráme o více než 80 bytových jednotek v přibližné hodnotě 260 000 000,-Kč. Obsazenost dlouhodobých pronájmů dosahuje 95%.

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Připravíme Vám nabídku na míru

Napište nám zprávu

nebo volejte na číslo

+420 776 242 000

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace