Správa nemovitostí

Jste vytížený majitel nemovitosti a její správa a údržba vám přidělává práci a starosti? Svěřte ji do rukou profesionálů ze společnosti Real Blue, kteří plnohodnotně zajistí její bezproblémový provoz včetně drobných oprav a běžné údržby.

  • Zajištění stálého pronájmu vašich prostor

  • Běžné i větší opravy nemovitostí

  • Úklid a pravidelná kontrola

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Správa nemovitostí pro zaneprázdněné majitele

Nabídka společnosti Real Blue zahrnuje i mnohostrannou péči o vaši nemovitost. Nemáte-li dostatek času na potřebnou agendu, kterou dům vyžaduje, nebo i na služby, které nájemníci očekávají, s důvěrou se na nás obraťte. Postaráme se i o dohled nad nebytovými objekty, kancelářemi, či sklady a dalšími nemovitostmi.

 

Obsazení domů a bytů

Postaráme se o obsazenost bytových domů, administrativních budov a bytů tak, aby jejich majiteli přinášely očekávaný užitek. Majitele nemovitosti můžeme zastoupit u místních úřadů a poskytovatelů služeb či při předávání prostor novým nájemcům. Dbáme ale i na spokojenost nájemníků, jejich případné problémy nebo požadavky řešíme vždy operativně v nejbližším možném termínu.

 

Základní údržba domu

Zahrnuje běžnou technickou údržbu a úklidové služby. Společnost Real Blue působící v Pardubicích zajistí úklidové služby domů, bytů, či společných prostor vždy spolehlivě, k vaší stoprocentní spokojenosti. Nabídku služeb doplňuje navíc pravidelná kontrola stavu nemovitostí.

 

Zajištění větších i menších oprav

Specialisté z Real Blue posoudí stav vaší nemovitosti a v případě zjištění nedostatků či závad závažnějšího charakteru informují vlastníka s návrhem opatření a postupu oprav pro její bezproblémový provoz. V nezbytném případě doporučí i rekonstrukci nemovitosti.

 

 

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Připravíme Vám nabídku na míru

Napište nám zprávu

nebo volejte na číslo

+420 776 242 000

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace