Rodinný dům, 148 m²

Cena: 8 190 000 Kč / nemovitost
Prodej
K Dubině 684, Pardubice

Nabízíme Vám k prodeji vícegenerační rodinný dům s celkovou podlahovou plochou 148 m2 nacházející se v městské části Pardubic - Svítkov.

 

Dům se nachází v blízkosti místního lesa v klidné ulici K Dubině. Rodinný dům byl postaven v roce 1929 a v průběhu let docházelo k jeho rozšiřování a celkové modernizaci včetně nových instalací. Poslední a zásadní rekonstrukce byla provedena v roce 2005, kdy byly v celém domě vyměněny kompletní rozvody elektřiny, vody a odpadů. Bylo provedeno zateplení domu a provedena výměna oken za plastová - dvoukomorová. Dům je postaven na základových pasech, obvodové zdivo je tvořeno plnou pálenou cihlou tloušťky 45cm. Podlahy jsou v 1.NP betonové ve 2.NP prkenné na trámové konstrukci.

 

Do dnešní doby byl dům využíván jako dvougenerační bydlení. V prvním nadzemním podlaží lze využívat prostory s dispozicí 3+1 a ve druhém podlaží prostory s dispozicí 2+1. V každém podlaží se nachází vlastní koupelna se sociálním zařízením a kuchyňkým koutem.

 

Podlaží jsou propojena centrálním schodištěm vedeným středem domu, takže v této chvíli nelze uvažovat o domu se dvěma bytovýma jednotkama. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody průtokovým kotlem s přípomocí solárních panelů. Solární panely slouží pouze na ohřev vody, kde je k dispozici 300l TUV zásobník na vodu.

 

Celkový stav je velmi dobrý a udržovaný, ihned k nastěhování. Dům je po kompletní výmalbě a připraven pro nové majitele. Venkovní prostory lze využívat k posezení, grilování aj. Na pozemku se nachází studna, která je zavedena do objektu jako zdroj užitkové vody. K dispozici je i dílna a další úložné prostory.

 

Podlaží 2
Plocha pozemku 324 m²
Podlahová plocha 148 m²
Sklep Ano
Umístění nemovitosti Klidná část obce
Okolní zástavba Obytná
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová
PENB D - Méně úsporná

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace