Činžovní dům, 445m²

Cena: 22 790 000 Kč / nemovitost
Prodej
V Ráji 1478, Pardubice

Nabízíme Vám k prodeji podsklepený, dvoupodlažní bytový dům s plně využitým podkrovím o celkové podlahové ploše 391 m2 a pozemkem s celkovou výměrou 806 m2 v centru města Pardubic. Užitná plocha předmětného domu je až 445 m2.

 

Dům se třemi rozlehlými bytovými jednotkami, garážemi až pro pět osobních automobilů a zahradnou orientovanou do vnitrobloku se nachází v klidné ulici V Ráji. Tato lokalita je dobře dostupná osobní i veřejnou dopravou a je vhodná jak k rodinnému bydlení tak k podnikání.

 

Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2005. Byly zde vyměněny veškeré instalace, zesíleny stávající kce., nové omítky, podlahy, zateplení obvodového pláště, nová střešní krytina, okna aj. Každá bytová jednotka má vlastní plynový kotel.

 

Dům je řešen následujícím způsobem:

 

1.PP: Zázemí pro technologie spolu se třemi uzamykatelnými sklepy

1.NP: byt 2+1 se zimní zahradou s podlahovou plochou 77,5 m2

https://my.matterport.com/show/?m=nErAUtt1vfm

 

2.NP: byt 4+kk s podlahovou plochou 114,5 m2

https://my.matterport.com/show/?m=MY9QSK1WMhD

 

3.NP: byt 4+kk s podlahovou plochou 98,5 m2, nad tímto bytem se nachází menší půdní prostor, který slouží jako úložný prostor k tomuto bytu.

https://my.matterport.com/show/?m=cH93esvtYZF

 

Příslušenství nemovitosti je tvořeno plnohodnotnou garáží pro tři osobní automobily další dva je možné parkovat v průjezdu domu. Dále pak zahradním altánem s grilem, venkovním zapuštěným bazénem a kopanou studnou s hloubkou 5m.

 

Tento dům může sloužit jako prostředek pro uložení finančních prostředků, objekt pro početnou rodinu nebo jako sídlo společnosti. Nabízí se zde spoustu variant, jak s objektem dále pracovat. Nemovitost je v katastru nemovitostí vedena jako objekt pro bydlení.

 

Fotografie jednotlivých bytů jsou k dispozici spolu s virtuálními prohlídkami, neváhejte nás kontaktovat. Více informací Vám rádi poskytneme při osobním jednání nebo prohlídce domu.

 

Třída energetické náročnosti je nyní uvedena G - Mimořádně nehospodárná, jelikož aktuální PENB štítek pro dům nyní připravujeme.

 

Podlaží 3
Plocha pozemku 806 m²
Podlahová plocha 391 m²
Sklep Ano
Garážové stání Ano
Umístění nemovitosti Centrum obce
Výtah Ne
Okolní zástavba Obytná
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová
PENB G - Mimořádně nehospodárná

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace