Loftová kancelář, Praha 2

Cílem přestavby prostoru o celkové ploše 28 metrů čtverečných v suterénu činžovního domu na pražských Vinohradech bylo, vytvořit plnohodnotnou kacelář a využít zdejší výšku stropů, která čítá necelých šest metrů.

 

Představa majitele byla zcela jasná, vytvořit variabilní prostor loftového typu, který bude variabilní k provozování rozmanité kancelářské činnosti. Oddělit spodní část tvořící recepci od vrchního pracoviště a vytvořit tak vzdušné, moderní prostory. Design interiéru měl být čistý, světlý a připomínat styl produktů Apple. 

 

To se nám podařilo díky návrhu a instalaci mezipatra, které podlahovou plochu prostoru rozšířilo o dalších 18 metrů čtverečných. Proto jsme se dostali na celkovou výměru 46 metrů čtverečných. Navrhli a instalovali jsme nábytek na míru, vytvořili kout pro recepci u vstupních dveří, navrhli praktickou předstěnu zakrývající vstup do druhého podlaží, kde je instalována vestavěnou skříní s úložnými prostory a WC. Mezipatro je zakončeno designovým skleněným zábradlím, které dodává celému interiéru vzdušnost a lehkost. Dále bylo nutné v celém prostoru udělat nové rozvody elektřiny, rozmístěné nového osvětlení a položit podlahu.

 

Líbí se Vám naše přestavba? Kontaktujte nás pro Více informací a využite naší jedinéčné služby One stop shop solution. O vše se postaráme za Vás.

 

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace