Rekonstrukce novostavby rodinného domu

Do rukou se nám dostala zakázka na zpracování návrhu a provedení rekonstrukce již hotové novostavby v Pardubicích, která nesplňovala požadavky na bydlení našeho klienta. Zadáním bylo vytvořit příjemné a jedinečné bydlení s nádechem luxusu pro pěti člennou rodinu.

 

Vytvořili jsme novou dispozici obývacího pokoje a kuchyňského koutu, tak aby se maximalizovala užitná plocha této místnosti. Veškerý nábytek je udělán na míru pro docílení uceleného a čistého interiéru. Použité materiály dále opakujeme v celém interiéru domu, abychom vytvořili harmonický prostor.

 

Pro velkou rodinu bylo nezbytné navrhnout dostatek úložných prostor v hluchých místech chodeb a koridoru domu, abychom nemuseli zatěžovat ložnice přebytkem nábytku. Schodiště jsme provzdušnili lehkým skleněným zábradlím a dali mu tak odlehčený vzhled. 

 

Na přání majitele jsme v koupelně vytvořili velkorysý sprchový kout s integrovaným sprchovým talířem ve stropním podhledu. Do koupelny byla rovněž instalována vana podél, které je tvořen vstup na případnou relaxační terasu.

 

U této rekonstrukce jsme na základě vyslechnutých přáních a požadavků majitele dostali volnost v návrhu a velkou důvěru v realizaci tohoto interiéru. Díky tomu můžeme s naprostou jistotou konstatovat, že se celá proměna skvěle povedla a panu majiteli tímto děkujeme za projevenou důvěru!

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace