Příprava prodeje bytu 2+1, Hradec Králové

Zadáním klienta před zahájením spolupráce bylo prodat byt v centru Hradce Králové za co nejvýhodnějších podmínek a bez starostí spojených s prodejem nemovitosti. Na základě těchto informací jsme zákazníkovi nabídli službu One stop shop solution, která zajišťuje kompletní servis při prodeji nemovitosti.

 

Klient s naší nabídkou souhlasil a my jsme mohli začít s veškerou přípravou prodeje bytu. Nejprve jsme zahájili vyklizení a odstranění původního a již nechtěného vybavení. Bylo zde spoustu nevyhovujícího nábytku a stará kuchyňská linka, která měla svá nejlepší léta zasebou. Na podlaze byl položen starý koberec, zakrývající původní parketovou podlahu. Krytinu jsme odstranili a dřevěnou podlahu zrenovovali. Po těchto krocích jsme byt následně kompletně vymalovali.

 

Zákazník byl s naším postupem maximálně spokojen a díky tomu se nám byt podařilo po dokončení těchto prací do dvou týdnů prodat.

 

Neprodávejte svoji nemovitost nevýhodně a svěřte ji do rukou odborníků. I z původního stavu lze snadno vytvořit atraktivní nabídku.

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace