Přeměna zubní ordinace na bytovou jednotku, Pardubice

Zadáním klientky bylo předělat již nevyužitý prostor zubní ordinace, který byl součástí rodinného domu na samostatně fungující bytovou jednotku pro rodiče.

 

Původně se na ploše 60 metrů čtverečných nacházelo kompletní zázemí zubní ordinace včetně místnosti pro rentgen, čekárny a zázemím pro lékaře. Dispozice ordinace byla pro účely bytové jednotky nevyhovující, přáním zákaznice bylo docílit rekonstrukce s co nejmenšími bouracími zásahy a zajistit vzdušný a otevřený prostor.

 

Ze stavebních úprav se vybouraly příčky oddělující rentgen od zbytku ordinace, díky tomu došlo ke zvětšení prostoru ložnice. Dále došlo k vyrovnání podlah v celém prostoru a instalaci sádrokartonových podhledů. Těmito úpravami jsme sjednotili výškově i podlahově prostor do jedné roviny.

 

Nutné bylo rovněž instalovat nové elektrické rozvody, bodové osvětlení, rozvody vody a odpadu. Na podlahu byla položena kvalitní vinilová krytina, z duvodu eliminace poškození podlahy od domácích mazlíčků zákaznice.

 

Co se týče truhlářské činnosti, veškeré hluché prostory byly zaplněny vestavěnými skříněmi, aby došlo ke scelení celého prostoru do jednotného čistého designu. Kuchyňská linka je rovněž vyrobena na míru dle návrhu našeho designera, který celou přeměnu navrhl.

 

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace