Oprava a příprava historického objektu k prodeji, Pardubice

Hlavním zadáním bylo připravit objekt nacházející se v samotném centru Pardubic k prodeji, aby svým vzhledem byl stejně jedinečný jako místo, na kterém se nachází.

 

Původně se v objektu nacházel obchod s jezdeckými potřebami a starožitnictví. Interiér objektu působil velmi temně a ztísněně, kvůli špatně zvoleným odstínům výmalby, místnostmi zahlcenými nepotřebnými kusy nábytku a dalšího vybavení. Podlaha byla tvořena nepravidelně položenými osb deskami a různými kusy koberců. 

 

Proto jsme provedli kompletní vyklizení domu a pustili se do výmalby interiéru bílou barvou. Rázem se prostory rozzářily novotou a celý dům dostal jiný rozměr. Sjednotili jsme interiérové dveře do stejného designu stejně tak jako kryty vypínačů a zásuvek, následně jsme provedli opravu a výměnu podlahové krytiny. Interiér doplnili o zajímavé kusy osvetlení a nábytku pocházející z dílny studentů vysoké umělecko průmyslové školy. V poslední řadě jsme provedli opravu a nátěr štukové omítky, klempířských konstrukcí a dřevěných částí domu.

 

K těmto pracem jsme si zajistili veškerá potřebná povolení od stavebního úřadu a památkářů. Majiteli tak odpadly všechy starosti spojené s opravou a prodejem domu.

 

Díky těmto provedeným opravám se objekt prodal za jeden týden. Využijte tak naší jedinečné služby One stop shop solution a prodejte svoji nemovitost za maximální možnou částku v co nejkratším časovém rozmezí. O vše se postaráme my.

 

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace