Stavební pozemk, 988m²

Prodáno
Prodej
Staré Ždánice, Pardubice

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek v obci Staré Ždánice, který se může stát skvělým investičním nástrojem proti dnešní inflaci nebo ideálním místem pro stavbu Vašeho nového domova.

 

Pozemek o velikosti 988 metrů čtverečných se nachází v místě nově vznikajících rodinných domů na ideální rovinaté parcele. Parcela je od hlavní silnice odcloněna již vznikajícími stavbami a do budoucna je možné počítat s kladným rozvojem tohoto území. Stavební pozemek umožňuje dle územního plánu stavbu domu venkovského typu s maximální výškou 8 metrů. Kapacita zastavitelnosti pozemku není v tomto místě stanovena.

 

Na pozemku se nachází el. přípojka. Další sítě (vodovod, tlaková kanalizace, plyn) je třeba dobudovat. Tyto média jsou od hranice pozemku vzdálena cca. 35 běžných metrů a jsou umístěna v hlavní silnici. Součástí prodeje pozemku je i projektová dokumentace na výstavbu inženýrských sítí. Přístup na parcelu je tvořen přes pozemky parc č. 329/5 a 342/1 k nimž bude mít budoucí kupující zřízeno věcné břemeno přístupu včetně věcného břemene pro napojení a uložení inženýrských sítí.

 

Obec Staré Ždánice se nachází mezi Hradcem Králové (13km) a Pardubicemi (12km). Je tedy ideální pro všechny, kteří preferují život na vesnici v blízkosti krajských měst. Obec je plně občansky vybavena, nachází se zde mateřská škola, základní škola 1-4 třída, fotbalové hřiště, obchod s potravinami, pošta i hospoda. Výborná je zde i dopravní obslužnost. Pozemek leží 10 minut jízdy od nájezdu na dálnici D11 i dálnici D35.

 

Podlahová plocha 988 m²
Umístění nemovitosti Centrum obce
Vlastnictví Osobní

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace