Rodinný dům 4+kk, 211m²

Prodáno
Prodej
Žiželice, Žiželice

Nabízíme Vám na prodej moderní novostavbu nízkoenergetického rodinného domu o velikosti 211m2 podlahové plochy na pozemku o celkové výměře 1450m2.

 

Nemovitost má dispozici 4+kk a je postavena ze stavebního systému Velox. V současné době se dům nachází v dokončeném stavu. Instalovány jsou nové plovoucí podlahy, 2x kopelna s wc, 1x sprchový kout a 1x vana.

 

Dispozičně je dům velice dobře řešen, všechny místnosti v objektu poskytují dostatek světla a prostoru.

V přízemí objektu se nachází obývací pokoj společně s kuchyňským koutem, koupelna s wc, technická místnost, komora a garáž pro jeden osobní automobil. V prvním nadzemním podlaží nalezneme prostornou koupelnu s wc, společnou šatnu a tři ložnice z nichž dvě mají přímý vstup na terasu. Každá z ložnic nabízí svým obyvatelům navíc samostatnou šatnu.

 

Dům se nachází v části Pod Vinicí v obci žiželice, okolní zástavba je tvořena novostavbami RD. Objekt je strategicky umístěn v blízkosti dálnice D11 na rozhraní Středočeského a Královehradeckého kraje. Město Chlumec nad Cidlinou je vzdáleno pouhých 6km. Cesta do krajského města Hradce Králové trvá pouhých 15minut jízdy po dálnici.

Plocha pozemku 1450 m²
Podlahová plocha 211 m²
Sklep Ano
Garážové stání Ano
Výtah Ne
Umístění nemovitosti Okrajová část obce
Okolní zástavba Obytná
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Smíšená

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace