Rodinný dům, 235m²

Cena: 9 450 000 Kč / nemovitost
Prodej
Fügnerova 369, Pardubice

Na atraktivním místě v Pardubicích Vám nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 a celkovou užitnou plochou 235 m2.

 

Dvoupodlažní, částečně podsklepený rodinný dům se nachází v městské části Pardubice - Rosice nad Labem v ulici Fügnerova. Dům, díky své architektůře a jednoduchosti působí nestárnoucím dojmem. Po jeho celkové rekonstrukci lze z domu opět vybudovat atraktivní moderní bydlení na dosah centra města.

 

Dispoziční řešení domu je následující. V prvním podlaží se nachází vstupní zádveří s átriem, šatna a prostorné schodiště do 2.NP. Dále kuchyňský kout s jídelnou, obývací pokoj, samostatné WC a koupelna. Ve druhém podlaží nalezneme velkou ložnici, pracovnu, pokoj, samostatné WC, koupelnu a dvě lodžie.

 

Dům byl postaven v 80 letech a je napojen na veškeré IS. Vytápění a ohřev vody je řešen pomocí plynového kotle. Okna v domě jsou původní dřevěná, střecha je kryta asfaltovou lepenkou. Aktuální stav domu je udržovaný, obyvatelný, nicméně nevyhovující dnešním standardům a požadavkům na bydlení.

 

Objekt je umístěn na rohové parcele o celkové výměře 583 m2 s orientací na jiho-východ. Pozemek je lemován vzrostlými stromy, které vytváří dostatek soukromí pro rodinné příměstské bydlení. Na pozemku se dále nachází zapuštěný bazén o rozměrech 3x5 m. Velkým benefitem je garáž pro dva osobní automobily. K dispozici je vlastní studna na užitkovou vodu.

 

Dům skýtá zajímavý potenciál pro přestavbu dle vlastních představ. Pro nové majitele nabízíme možnost rekonstrukce domu podle jejich přání včetně návrhu a realizace.

 

Podlaží 2
Plocha pozemku 583 m²
Podlahová plocha 235 m²
Sklep Ano
Garážové stání Ano
Umístění nemovitosti Klidná část obce
Okolní zástavba Obytná
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace