Rodinný dům, 206m²

Prodáno
Prodej
Horkého, Praha 4

Nabízíme k prodeji luxusní novostavbu rodinného domu koncipovaného jako 4+KK, postaveného na pozemku o velikosti 323m2 v Praha 4 Modřany v bezprostřední blízkosti Komořanského lesa.

 

Dům o podlahové ploše 206m2 se skládá ze třech podlaží podlaží. Vše je provedeno ve vysokém standardu splňující nároky moderního a komfortního bydlení.


V prvním podlaží se nachází garáž pro dva automobily, ve které jsou zásuvky pro nabíjení elektromobilů včetně zásuvky 380V. Garáž je rovněž vybavena odsáváním výfukových plynů. Dále velký sklep a vstupní zádveří s možností instalace vestavěného botníku, v druhé části je prostor pro šatní skříň.


Ve druhém podlaží se nachází obývací část s kuchyní o velikosti 51m2. Koupelna s vestavěnou vanou, toaletou a částí pro pračku a sušičku. Velká francouzská okna propojují interiér domu se zahradou orientovanou do Komořanského lesa. Na zahradě o rozloze 244m2 se nachází bazén se zastřešením značky Albixon. Na terase se nachází kvalitní WPC krytina.


Ve třetím podlaží jsou dva samostatné pokoje, koupelna se sprchou, vanou, toaletou a dvěmi umyvadly. Hlavní ložnice disponuje vlastní šatnou, relaxační částí a koupelnou.

 

Vybavení domu: Kvalitní vinylová francouzská podlaha v dekoru dubu prochází celým domem. Ve všech pokojích včetně obývací a jídelní části jsou instalovány klimatizace s možností přitápění. Vytápění domu je plynové - podlahové s jednotlivými okruhy pro všechny místnosti. Na oknech jsou instalovány předokenní stínící žaluzie, které nabídnou dostatek soukromí a zabrání oteplování místnosti v letních měsících.

 

Na zahradě je instalované automatické zavlažování a při použití robotické sekačky je téměr bezúdržbová. Bazén se slanou vodou lze vytápět pomocí tepelného čerpadla. V domě je zabezpečovací systém s napojením na Jablotron.


Jedná se o velmi žádanou lokalitu vytvořenou v příjemném prostředí na dosah přírody. Domy jsou umístěny do klidné a bezpečné lokality a toto bydlení je vhodné pro rodinné bydlení. Do Komořan je v budoucnu plánované prodloužení tramvajové trati. Nová základní škola pro 1. a 2. stupeň je již ve výstavbě a bude se nacházet pouhých 200m od domu. Rychlé napojení na cyklostezku vedoucí z Vraného na Vyšehrad.

 

Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná.

PENB třídy G je uveden z důvodu nedodání průkazu prodávajícího.

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace