Řadový dům 5+kk, 177m²

Prodáno
Prodej
Hradiště na Písku, Staré Hradiště

Nabízíme Vám na prodej novostavbu rodinného domu 5+kk v příjemném rezidenčním bydlení v obci Hradiště na Písku v těsné blízkosti Pardubic. Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepený rodinný dům s garáží, jedním venkovním parkovacím stáním a zahrádkou. Z domu a terasy jsou hezké výhledy na Pardubice.

Součástí prodeje domu je nová kuchyňská linka a vestavěné skříně. Ostatní doplňky a zařízení se dokupuje na přání majitele zvlášť. Cena za ostatní předměty jako jsou (stoly, židle, pohovka, skříně, elektronika aj.) je na domluvě.

Celková výměra domu činí 176,87 metrů čtverečných, velikost pozemku je 293 metrů čtverečných.

Domy byly postaveny s důrazem na kvalitu a vysoký standard bydlení. Nadstandardní řešení exteriérů domů se odráží i v jejich interiérech. Např. vnitřní dveře jsou ve standardu dýhované obložkové. Schodiště s dřevěnými stupni, podstupni z dlažby a zábradlí v kombinaci dřevo kov. Dlažby na chodbách od známého španělského výrobce Ibero. V pokojích moderní vinylová skládaná podlahová krytina Expona. Skleněné sprchové kouty a vaničky z litého mramoru českého výrobce Ronal, akrylátové vany Polysan.

Nové domy jsou zasazeny k samému okraji lesa, v zeleni, na jižním svahu. Krásný výhled na hrad Kunětická hora a panorama nedalekých Pardubic umocňují soukromí a klid.

Vyborné napojení na nájezd na rychlostní komunikaci s napojením na dálnici D11 - 1 km, 14 km od Hradce Králové, 40 min. od Prahy.

Možnost převzetí stávající hypotéky, doba fixace 2roky - sleva 150.000,-Kč z ceny domu.

Plocha pozemku 293 m²
Podlahová plocha 176.87 m²
Parkovací stání Venkovní státní před domem pro dva automobily
Sklep Ne
Garážové stání Ano
Umístění nemovitosti Klidná část obce
Okolní zástavba Obytná
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace