Ubytovací zařízení, 1718m²

Cena: 45 000 000 Kč / nemovitost
Prodej
Jiříkovice, Žďár nad Sázavou

Nabízíme k prodeji objekt s celkovou užitnou plochou 1718 m2, který byl vytvořen jako školící a rekreační zařízení společnosti. Součástí prodeje je i pozemek s celkovou plochou 7.998 m2.

 

Objekt se nachází v klidné obci Jiříkovice obklopen okolní přírodou. Jiříkovice svou poměrně vysokou polohou nabízejí širokou škálu zimních i letních aktivit. Známá Vysočina Aréna je vzádlena pouze 1km od prodávaného střediska, stejně tak sjezdovka SKI Harusák. Nové Město na Moravě je od obce vzdáleno 5km a Žďár nad Sázavou 9km.

 

Školící středisko je postaveno z tvárnic Heluz 44cm, zatepleno polystyrenem tloušťky 10cm, sedlová střecha je kryta PVC krytinou s klempířskými prvky z titan-zinku. Vnitřní omítky štukové, stropy z betonových panelů obložené SDK.

 

Objekt je napojen na vodovod, elektřinu a má vlastní čističku odpadních vod. Objekt byl dokončen v roce 2019. V kompletně zařízeném interiéru jsou použity nadstandardní materiály a systémy umožňující bezproblémový chod provozu. V minulosti nebylo nikdy využito a provozováno, vše se nachází v novém stavu. Nalezneme zde prostory pro provoz restaurace, fitness a spa, bowlingové dráhy, bytové a ubytovací jednotky aj.

 

Výměry objektu:

• Celková užitná plocha 1.NP: 886,1 m2

• Celková užitná plocha 2.NP: 832,2 m2

• Celkem celková užitná plocha: 1718,3 m2

 

Níže naleznete výměry nejdůležitějších částí objektu:

• Hala s bowlingem: 279 m2

• Salonek: 92,85 m2

• Konferenční sál: 199,1 m2

• Restaurace s barem: 94,7 m2

• Wellness: 57,6 m2

• Apartmán č.1.: 195,6 m2

• Apartmán č.2.: 153,4 m2

• Apartmán č.3.: 55,4 m2

• 6x pokoj s koupelnou a wc: 162,67 m2

A monoho dalšího…

 

Tato budova může být okamžitě provozována za účelem, ke kterému byla vybudována nebo ji lze přebudovat pro provoz apartmánového domu s ubytovacíma jednotkama, domov pro seniory, alzeimer centrum atp. Vzhledem k umístění objektu v krásném prostředí Vysočiny lze s objektem dále pracovat a vytěžit z něj maximum. Naskýtá se zde potenciál pro úpravu stávajících dispozic na apartmánové a ubytovací jednotky. Toto ale zdaleka nejsou všechny možnosti jak objekt využívat.

 

Další potenciál skýtá část pozemku o rozloze 4.500 m2 nacházející se nad školícím střediskem. Momentálně na něm stojí hala, která by po její demolici nabídla místo pro výstavbu chat nebo dvojdomů, čímž by rozšířila záměr rekreačního ubytování.

 

Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná.

PENB třídy G je uveden z důvodu nedodání průkazu prodávajícího.

 

Virtuální prohlídka objektu: https://my.matterport.com/show/?m=849WA4gwyCs

Podlaží 3
Plocha pozemku 7998 m²
Podlahová plocha 1718 m²
Umístění nemovitosti Klidná část obce
Okolní zástavba Obytná
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace