Komerční nemovitost, 957m²

Pronajato
Pronájem
Rosice nad Labem, Pardubice

Nabízíme Vám atraktivní skladovací a kancelářské prostory vhodné jako reprezentativní sídlo společnosti. Prostory se nacházejí v průmyslové zóně Pardubice - Rosice nad Labem. Tato lokalita je výborně dostupná a je umístěna podél rychlostní silnice č. 37 směřující z Pardubic do Hradce Králové a na nájezd dálnice D11.

 

Celková podlahová plocha skladovacích prostor je 719,5 m², nosnost podlahy - 7000 kg na 1 m². Povrch podlah ve skladovací části je antistatický a po domluvě s majitelem je zde možné provozovat lehkou výrobu. Prostory je možné vytápět.

 

Celková podlahová plocha kancelářských prostor je 237 m² a jsou umístěny v 1.NP a 2.NP. V prostorách nalezneme celkem 6 kanceláří s příslušenstvím, kuchyň, 5x sociální zařízení a koupelnu. Jedna z kanceláří se nachází v 1.NP hned u vstupních dveří a slouží převážně k provozu skladovací části, zbylých šest kanceláří je umístěno ve 2.NP. Vstup do kanceláří je řešen přes centrální chodbu. Některé kanceláře jsou vzájemně propojeny a díky tomu lze prostory libovolně využívat. 

 

Před objektem je k dispozici 12 parkovachích míst a manipulační plocha pro logistuku skladovacích prostor. Pronájem možný pouze jako celek, nelze rozdělit skladovací prostory od kanceláří.

 

 

Podlahová plocha 957 m²
Parkovací stání 12
Umístění nemovitosti Okrajová část obce
Okolní zástavba Průmyslová
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace