Komerční nemovitost, 518m²

Prodáno
Prodej
Družstevní 142, Luhačovice, Zlín

Nabízíme Vám k prodeji ubytovací zařízení s celkovou podlahovou plochou 518 m² včetně pohostinství na atraktivním místě v centru Luhačovic.

 

Objekt je rozdělen na dvě podlaží (1.NP restaurace, 2.NP ubytovací zařízení) a nevyužitou půdu, kde lze vybudovat další prostory pro ubytování. K prodávané nemovitosti náleží rozlehlý pozemek s celkovou výměrou 2265 m² na němž se dále nachází okrasná a vzrostlá zeleň, zpevněná příjezdová komunikace a parkování pro hosty. Obrovskou výhodou je poloha nemovitosti, která se nachází v údolí města naproti zámku Serényiů.

 

Celková podlahová plocha prvního podlaží je 357 m², zde se nachází veškeré zázemí pro hostinskou činnost a skladovací prostory. Výměry jednotlivých prostor jsou následující. Restaurace: 136 m², kuchyně: 72 m², sklad potravin a nápojů: 39 m², kancelář: 11,8 m², další skladovací prostor: 32,6 m², ostatní prostory (WC, šatny, technické zázemí): 65,6 m².

 

Celková podlahová plocha druhého podlaží je 161 m². Zde se nachází šest samostatných pokojů s celkovou výměrou 85 m², společné toalety a sprchy 16 m², samostatná garsonka 27 m², zázemí pro personál: 10 m² a společné prostory 23 m².

 

Objekt umožňuje rozmanité úpravy v exteriéru i interiéru budovy. Technický stav je dobrý, v roce 2003 proběhla kompletní výměna elektrických i vodovodních rozvodů v prvním podlaží a částečná výměna rozvodů v druhém podlaží. Okna jsou plastová, vytápění pomocí centrálního plynového kotle.

 

Podlaží 3
Plocha pozemku 2265 m²
Podlahová plocha 518 m²
Parkovací stání 10
Sklep Ne
Garážové stání Ano
Výtah Ne
Umístění nemovitosti Okrajová část obce
Okolní zástavba Obchodní a obytná
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace