Komerční areál, 2049m²

Pronajato
Pronájem
Na Drážce 1883, Pardubice

K dlouhodobému pronájmu Vám nabízíme reprezentativní prostory k podnikání na frekventovaném místě v Pardubicích. Jedná se o pronájem administrativní budovy s dílnami, mycími boxy a zpěvněnou plochou o celkové výměře 2049 m2.

 

Administrativní budova s užitnou plochou 118 m2 je provedena ve vysokém standardu a její dispoziční řešení je následující. Při vstupu do objektu se nachází zádveří a přijímací místnost se dvěmi pracovními místy. Za tímto prostrem je umístěna jednací místnost, sklad, toaleta, vstup do dílen a schodiště do 2.NP. Ve druhém podlaží je umístěna kancelář s kuchyňským koutem, koupelnou, wc a terasou.

 

Dílny o celkové podlahové ploše 117 m2 je možné využít ke skladování nebo pro servis automobilu či strojní mechanizace. V těchto prostorách je možná instalace zvedáků a dalšího dílenského vybavení. Výška stropu 4,8m a výška garážových vrat 3m. Podlahy jsou provedeny z litého betonu.

 

Myčka má celkovou podlahovou plochu 89 m2. Nachází se zde dva oddělené mycí boxy, prostor pro mycí technologii, sklad a WC. Výška stropu 3,5 m.

 

Vytápění objektů je řešeno pomocí plynového kotle, ohřev vody boilerem, průměrné měsíční náklady na provoz včetně elektřiny činí 15.000,-Kč/měsíc.

 

Na zpevněnou plochu areálu je možné umístit až 55 osobních automobilů nebo strojní mechanizace. Objekt má výborný přístup a je skvěle viditelný z frekventované silnice. Areál je kompletně oplocen a zabezpečen.

 

Cena: Na dotaz u RK

 

Plocha pozemku 2049 m²
Podlahová plocha 324 m²
Parkovací stání 55
Sklep Ne
Garážové stání Ano
Umístění nemovitosti Centrum obce
Výtah Ne
Okolní zástavba Obchodní a obytná
Konstrukce Cihlová

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace