Byt 3+kk, 88m²

Cena: 15 000 Kč / měsíc
Pronájem
Švehlova 472/15, Hradec Králové

Nabízíme Vám k dlouhodbému pronájmu velkoryse řešený byt 3+kk s balkónem nacházející se ve čtvrtém nadzemním podlaží v centru Hradce Králové na Masarykově náměstí.

 

Bytová jednotka disponuje celkovou podlahovou plochou 84 metrů čtverečných. Byt je plně vybaven a připraven k okamžitému nastěhování. Nachází se zde kompletní zařízení včetně elektrospotřebičů, které je zobrazeno na fotografiích. Interiér je vzdušný a prosvětlený velkým množstvím denního svitu. Ložnice bytu jsou od sebe oděleny a tyto poje jsou vzájemně neprůchozí. Byt je ideální především pro člověka, hledající skvětlou adresu v centru města.

 

Vytápění a ohřev vody probíhá pomocí plynového kotle.

 

Společné prostory domu jsou bezvadně udržovány. V bytě je přísný zákaz kouření. Majitel upřednostňuje nájemce bez domácích mazlíčků. Vhodný maximálně pro čtyři osoby.

 

Při podpisu nájemní smlouvy zájemce složí 1x vratnou kauci 30.000,-Kč, nájemné na aktuální měsíc včetně záloh na energie a provizi RK 15.000,-Kč. Zálohy na energie plyn, voda, elektřina jsou 3.000,-Kč/měsíc.

 

Podlaží 4
Podlahová plocha 84 m²
Velikost balkónu 4 m²
Sklep Ne
Garážové stání Ne
Umístění nemovitosti Centrum obce
Výtah Ne
Okolní zástavba Obchodní a obytná
Vlastnictví Osobní
Konstrukce Cihlová

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Real blue s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Zaujala vás tato nemovitost? Domluvte si prohlídku zdarma

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace